Filia w Biłgoraju

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

June 2018
S M T W T F S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Finał regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz...?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych odbył się 29 maja 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

W konkursie wzięło udział 60 uczniów z 29 szkół podstawowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

 

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, podczas którego mogli wykazać się znajomością wybranych utworów takich pisarzy jak: H. Ch. Andersen, J. Brzechwa, A. i Cz. Centkiewiczowie, R. Pisarski, J. Porazińska, J. Tuwim, D. Wawiłow oraz legend w wyborze B. Tylickiej. Z testu uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 70 punktów.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu i z uwagi na wysoki poziom wiedzy uczestników przyznała siedem wyróżnień.

Wyniki konkursu:

Pierwsze miejsce - Dziura Weronika - Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawickiej w Majdanie Starym

Drugie miejsce - Momot Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

Trzecie miejsce - Grzyb Rafał - Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Trzecie miejsce - Malicka Marta - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Wyróżnienie - Mazurek Amelia - Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawickiej w Majdanie Starym

Wyróżnienie - Wach Weronika - Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Wyróżnienie - Dudzińska Oliwia - Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Wyróżnienie - Bucior Izabela - Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Wyróżnienie - Bielak Karol - Miejski Zespół Szkół w Biłgoraju

Wyróżnienie - Kurzępa Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Wyróżnienie - Łukasiewicz Kacper - Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Liczba punktów uzyskanych przez uczestników II etapu regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz?…”:

Nazwisko i imię

Liczba punktów

Nazwa szkoły

Dziura Weronika

70

Szkoła Podstawowa im  Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym

Momot Julia

68

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

Grzyb Rafał

67

Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Malicka Marta

67

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Mazurek Amelia

66

Szkoła Podstawowa im  Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym

Wach Weronika

65

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Dudzińska Oliwia

65

Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Bucior Izabela

65

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Bielak Karol

64

Miejski Zespół Szkół w Biłgoraju

Kurzępa Jakub

64

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Łukasiewicz Kacper

64

Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Balicka Julia

63

Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

Jędruszczak Justyna

63

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Róg Mikołaj

63

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu -Zaorendzie

Podoba Barbara

62

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Darłowska Jagoda

62

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Lichota Zuzanna

61

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Różański Oskar

61

Szkoła Podstawowa w Turobinie

Smoter Andżelika

61

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Gleń Magdalena

61

Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Litwin Anna

61

Szkoła Podstawowa w Suścu

Zdunek Jakub

61

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Deryło Wiktoria

60

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Muda Maciej

60

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Radomska Aleksandra

60

Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Maryńczak Nikola

60

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Szumilak Bruno

60

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Grochowicz Julia

59

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Grabias Emilia

59

Szkoła Podstawowa w Korczowie

Bździuch Mateusz

58

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Kozorys Lena

58

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Kopeć Zuzanna

58

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Ziobrowski Błażej

58

Szkoła Podstawowa w Przeorsku

Łuszczak Kinga

57

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Piędzio Natalia

57

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Bukała Agnieszka

56

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Adamowicz Aleksandra

56

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Łapa Paulina

56

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Wołoszyn Wiktoria

56

Szkoła Podstawowa w Zamchu

Kowalczuk Marcin

55

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Grzeszczuk Michał

55

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Kisielewicz Oliwia

55

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Kudyk Hanna

54

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Stawarski Bartłomiej

54

Szkoła Podstawowa w Pniówku

Kochaniec Wiktoria

53

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Bańka Julia

52

Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

Korol Bartosz

52

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie

Suchecka Stefania

51

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Grabek Aleksy

50

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Maciocha Martyna

49

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Dybziński Adrian

49

Szkoła Podstawowa w Sitnie

Furlepa Maja

48

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu -Zaorendzie

Habza Michał

48

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Borowiec Aleksandra

47

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Pomagiel Maciej

47

Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Cisek Kinga

45

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Bartosz Hanna

45

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Bryk Filip

43

Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Borowiec Wiktoria

41

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Harbuz Przemysław

38

Szkoła Podstawowa w Przeorsku

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział

w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz...?”,

a zwycięzcom gratulujemy!

image001

image002

image003

image004

image005

image006

image007

image008

image009

image010

image011

image012

image013

image014