Filia w Biłgoraju

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

October 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 25 października 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu i filiach w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim odbył się pierwszy etap regionalnego konkursu czytelniczego „Booktalking, czyli gawęda o książce…”. W konkursie wzięło udział 69 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W II etapie konkursu wezmą udział uczniowie:

Szkoły podstawowe

Lp.

Nazwisko i mię

Nazwa szkoły

Punktacja

1.

Kulik Rozalia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Steniatynie

78

2.

Margol Martyna

Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim

77

3.

Palonka Emilia

Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu

76

4.

Wolanin Hanna

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gromadzie

76

5.

Greszta Kaja

Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim

75

6.

Martyniuk Karolina

Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim

75

7.

Bielawska Weronika

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem

72

8.

Silezin Julia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju

71

9.

Krawczuk Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu

71

10.

Knap Stanisław

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju

70

Szkoły gimnazjalne

Lp.

Nazwisko i mię

nazwa szkoły

Punktacja

1.

Biront Amelia

Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce

78

2.

Jerzyna Paweł

Gimnazjum Publiczne im. Królowej Jadwigi w Horodle

75

3.

Bucior Julia

Hajduk Gabriela

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

75

4.

Cieniuch Oliwia

Paterak Agnieszka

Zawrotniak Paulina

Gimnazjum nr 2 w Zamościu

72

 

5.

Biela Karolina

Majdanik Julia

Zgardzińska Katarzyna

Żurawska Izabela

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

72

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp.

Nazwisko i mię

nazwa szkoły

Punktacja

1.

Widz Patryk

Regionalne Centrum

Edukacji Zawodowej

w Biłgoraju

78

2.

Rybak Aleksandra

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj

74

3.

Frań Klaudia

ZSP nr 5 w Zamościu

72

4.

Piechnik Weronika

ZSP nr 5 w Zamościu

71

5.

Różańska Olga

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj

71

 

Pozostali uczniowie uzyskali następującą ilość punktów:

Szkoły podstawowe

Lp.

Nazwisko i mię

Nazwa szkoły

Punktacja

1.

Bielecki Michał

Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Horodle

67

2.

Połubińska Amelia

Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie

67

3.

Janda Emilia

Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie

63

4.

Bogucki Sebastian

Szkoła Podstawowa w Gródkach

59

5.

Gozdecka Lidia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju

59

6.

Furmanek Zuzanna

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gromadzie

59

7.

Rekiel Klaudia

Zespół Szkół w Soli

56

8.

Kwietniewska Kinga

Szkoła Podstawowa w Gródkach

55

9.

Niemiec Nikola

Zespół Szkół w Soli

54

10.

Ćwikła Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie

54

11.

Żmijan Filip

Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym

53

12.

Krupa Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym

49

13.

Cios Martyna

Szkoła Podstawowa w Korczowie

48

14.

Dyndał Katarzyna

Szkoła Podstawowa w Korczowie

48

15.

Łuczyn Karol

Zespół Szkół w Soli

44

16.

Czerpak Magdalena

Szkoła Podstawowa w Gródkach

43

17.

Oliwia Jurczuk

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki

w Husynnem

38

Szkoły gimnazjalne

Lp.

Nazwisko i mię

nazwa szkoły

Punktacja

1.

Kozyra Kornelia

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

65

2.

Stawarska Oliwia

Gita Aleksandra

Proc Karina

Rawska Wiktoria

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

64

3.

Sokołowska Magdalena

Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju

64

4.

Koman Martyna

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj z Oddziałami Gimnazjalnymi

64

5.

Chutkowska Aleksandra

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj z Oddziałami Gimnazjalnymi

62

6.

Lachawiec Wiktoria

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

60

7.

Bender Adrian

Krawczyk Hubert

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

54

8.

Dziduch Monika

Gimnazjum w Korczowie

53

9.

Skibińska Weronika

Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju

53

10.

Kulik Natalia

Gimnazjum w Korczowie

51

Szkoły ponadgimnazjalne

Lp.

Nazwisko i mię

nazwa szkoły

Punktacja

1.

Woszak Weronika

Bursa nr 2 w Zamościu

69

2.

Brzozowska Angelika

ZSP nr 5 w Zamościu

68

3.

Woźnica Grzegorz

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Biłgoraj

67

4.

Fedaczyński Jakub .

Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie

67

5.

Tomaszewska Emilia

Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie

60

6.

Lewicka Katarzyna

Bursa nr 2 w Zamościu

58

7.

Ulanicki Piotr

ZSP nr 3 w Zamościu

57

8.

Mamona Jakub

ZSP nr 3 w Zamościu

52

9.

Kozak Emilia

Zespół Szkół Nr 1

w Hrubieszowie

50

10.

Ciskał Aleksander

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

45

11.

Tałanda Dominika

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

39

12.

Flis Klaudia

Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie

35,5

 

Finał konkursu odbędzie się 15 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu, ul. Sienkiewicza 5.

 image001

 image002

 image003

 image004

 image005

 image006

 image007

 image008

 image009

 image010