Filia w Biłgoraju

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

October 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu, Filia w Biłgoraju
oraz
Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie
zapraszają na bezpłatne szkolenie pt.:

Edukacja ekonomiczna w szkole:
Jak pozyskać środki na edukację z Narodowego Banku Polskiego


Edukacja ekonomiczna jest jednym z głównych obszarów działalności Narodowego Banku Polskiego. Wiedza ekonomiczna i finansowa pozwala lepiej zrozumieć rzeczywistość
i zachować racjonalne postawy na rynku finansowym; sprzyja poznaniu zasad gospodarki wolnorynkowej, a tym samym przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości i wspiera rozwój gospodarczy kraju.

Ramowy program spotkania:

  • Dlaczego Narodowy Bank Polski zajmuje się edukacją ekonomiczną – wprowadzenie.
  • Inicjatywy edukacyjne NBP – konkursy, NBPortal, Klub Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS, Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie, warsztaty i zajęcia.
  • Zasady udzielania dofinansowania projektów z zakresu edukacji ekonomicznej, w tym obsługa elektronicznego generatora wniosków (warsztaty)

termin szkolenia : 30 października 2017 r. od godz. 13.00 realizowane w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filia w Biłgoraju, ul. 1 Armii Wojska Polskiego 4

Szkoła, fundacja, stowarzyszenie realizujące misję edukacyjną może uzyskać dofinasowanie na działania podnoszące poziom wiedzy ekonomicznej i finansowej uczniów oraz nauczycieli. W ramach szkolenia można poznać możliwości, umożliwiające aplikowanie do Narodowego Banku Polskiego. Jeśli chcecie Państwo poznać zasady udzielania dofinansowania projektów z zakresu edukacji ekonomicznej przez Narodowy Bank Polski – zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Szkolenie poprowadzi pracownik Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie. Zgłoszenia przyjmuje Biblioteka Pedagogiczna Filia w Biłgoraju do dnia 27.10.2017 roku.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Chcąc uczestniczyć w warsztatach należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie z danymi: nazwa i adres szkoły, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy szkoły i uczestnika, a także adres e-mail.


Przy zgłoszeniu telefonicznym na telefon nr: 84/ 6864255 należy podać powyższe informacje.